ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Imagen jugador
Eukene Goikoetxea
-

Atezaina

1

Imagen jugador
Maialen Matxain
-

Erdilaria

10

Imagen jugador
Naiara LLorente
-

Atezaina

13

Imagen jugador
Nerea Beldarrain
-

Aurrelaria

14

Imagen jugador
Ainhoa Intxausti
-

Aurrelaria

19

Imagen jugador
Aiora Telleria
-

Atselaria

4

Imagen jugador
Irati
-

Aurrelaria

6

Imagen jugador
Uxue Arbizu
-

Atselaria

7

Imagen jugador
Aiara Garaialde
-

Erdilaria

8

Imagen jugador
Maddi Montero
-

Aurrelaria

9

Teknikariak

Imagen tecnico
Unai LLorente

Entrenatzailea

COPA GIPUZKOA ( GRUPO 3 )

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1LAZKAO10500401331427
2Goierri FT10311401431822
3BEASAINGO10302302341918
4ORDIZIA10203122201511
5LAZKAO B10212104102510
6ANTZUOLA100050058570

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 10
Goierri FT32BEASAINGO
ORDIZIA10LAZKAO B
ANTZUOLA35LAZKAO

Lehen Ligaren egutegia

BAZKIDEAK
IMAZ HOTELA
KENDU
IZASKUN ILEAPANDEGIA
ZEGAMAKO UDALA
KENDU
ROTULA STUDIO
MUJIKA BARNE DISEINUA
IRURA URDAITEGIA
ITSASGAMA
GOIERRI FUTBOL TALDEA

Legezko mezua | Mapa web

Kontaktu

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin