ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

INFANTIL TXIKI PARTICIPACION COPA GIPUZKOA 13/14

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1MARTUTENE1050050126330
2ELGOIBAR8401301251021
3ANAITASUNA10104303142812
4AMAIKAK BAT720210320129
5ZUMAIAKO900530216209
6GOIERRI FUTBOL TALDEA100060055330

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
GOIERRI FUTBOL TALDEA26AMAIKAK BAT
ANAITASUNA01MARTUTENE
ZUMAIAKO04ELGOIBAR
Jardunaldia 02
GOIERRI FUTBOL TALDEA02ZUMAIAKO
MARTUTENE40GOIERRI FUTBOL TALDEA
ELGOIBAR40ANAITASUNA
Jardunaldia 03
AMAIKAK BAT12MARTUTENE
GOIERRI FUTBOL TALDEA01MARTUTENE
ZUMAIAKO23ANAITASUNA
Jardunaldia 04
ZUMAIAKO03MARTUTENE
ELGOIBAR31AMAIKAK BAT
ANAITASUNA30GOIERRI FUTBOL TALDEA
Jardunaldia 05
MARTUTENE40ELGOIBAR
AMAIKAK BAT40ANAITASUNA
GOIERRI FUTBOL TALDEA02ZUMAIAKO
Jardunaldia 06
AMAIKAK BAT60GOIERRI FUTBOL TALDEA
MARTUTENE60ANAITASUNA
ELGOIBAR52ZUMAIAKO
Jardunaldia 07
ZUMAIAKO23ANAITASUNA
GOIERRI FUTBOL TALDEA01MARTUTENE
ANAITASUNA12ELGOIBAR
Jardunaldia 08
MARTUTENE21AMAIKAK BAT
ELGOIBAR41GOIERRI FUTBOL TALDEA
ANAITASUNA05ZUMAIAKO
Jardunaldia 09
MARTUTENE21ZUMAIAKO
AMAIKAK BAT13ELGOIBAR
GOIERRI FUTBOL TALDEA24ANAITASUNA
Jardunaldia 10
ELGOIBAR00MARTUTENE
ANAITASUNA00AMAIKAK BAT
ZUMAIAKO00GOIERRI FUTBOL TALDEA

Lehen Ligaren egutegia

Banner menu GOIERRI FUTBOL TALDEA
IMAZ HOTELA
KENDU
KENDU
SIDRERIA OTATZA
MIKEL OPTICA
TANTON TABERNA
ZEGAMAKO UDALA
MUJIKA BARNE DISEINUA
IRURA URDAITEGIA
GOIERRI FUTBOL TALDEA

Legezko mezua | Mapa web

Kontaktu