ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Imagen jugador
Xabier Alustiza
-

Atezaina

1

Imagen jugador
Bañat Maiz
-

Atselaria

12

Imagen jugador
Unai LLorente
-

Atezaina

13

Imagen jugador
Jon Ander Larrañaga

Erdilaria

14

Imagen jugador
Carlos Goncalves
-

Aurrelaria

17

Imagen jugador
Ibon Sanzol Otxoa
-

Aurrelaria

18

Imagen jugador
Alex Anduaga
-

Atselaria

2

Imagen jugador
Unai Etxarri
-

Aurrelaria

20

Imagen jugador
Argoitz
-

Atezaina

25

Imagen jugador
Alexander Calvo
-

Erdilaria

5

Imagen jugador
Imanol Jimenez
-

Aurrelaria

7

Imagen jugador
Iñigo Imaz
-

Erdilaria

8

GRUPO V FASE DE GRUPOS 1ª REGIONAL

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1IDIAZABAL1260150235633
2BEASAIN1260041149831
3INTXURRE12313223292718
4ONTZERRI12313214222017
5EUSKALDUNA1220502515418
6DANENA1212410611418
7Goierri FT1203401612304

COPA DE GIPUZKOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1GAZTE AZKUENE12502502431930
2ONTZERRI12412412321726
3Goierri FT12403313372022
4EUSKALDUNA11313016222611
5TEXAS12214034193010
6ASOLEUS1212411517369
7DANENA1112410614368

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
EUSKALDUNA52DANENA
TEXAS45GAZTE AZKUENE
Goierri FT51ASOLEUS
descansa00ONTZERRI
Jardunaldia 02
DANENA00descansa
GAZTE AZKUENE21EUSKALDUNA
ASOLEUS11TEXAS
ONTZERRI42Goierri FT
Jardunaldia 03
DANENA32GAZTE AZKUENE
EUSKALDUNA63ASOLEUS
TEXAS10ONTZERRI
descansa00Goierri FT
Jardunaldia 04
GAZTE AZKUENE00descansa
ASOLEUS21DANENA
ONTZERRI31EUSKALDUNA
Goierri FT52TEXAS
Jardunaldia 05
GAZTE AZKUENE62ASOLEUS
DANENA13ONTZERRI
EUSKALDUNA14Goierri FT
descansa00TEXAS
Jardunaldia 06
descansa00ASOLEUS
ONTZERRI13GAZTE AZKUENE
Goierri FT90DANENA
TEXAS32EUSKALDUNA
Jardunaldia 07
ASOLEUS02ONTZERRI
GAZTE AZKUENE31Goierri FT
DANENA00TEXAS
EUSKALDUNA00descansa
Jardunaldia 08
DANENA00EUSKALDUNA
GAZTE AZKUENE41TEXAS
ASOLEUS03Goierri FT
ONTZERRI00descansa
Jardunaldia 09
descansa00DANENA
EUSKALDUNA04GAZTE AZKUENE
TEXAS12ASOLEUS
Goierri FT12ONTZERRI
Jardunaldia 10
GAZTE AZKUENE40DANENA
ASOLEUS11EUSKALDUNA
ONTZERRI22TEXAS
Goierri FT00descansa
Jardunaldia 11
descansa00GAZTE AZKUENE
DANENA22ASOLEUS
EUSKALDUNA22ONTZERRI
TEXAS22Goierri FT
Jardunaldia 12
ASOLEUS14GAZTE AZKUENE
ONTZERRI50DANENA
Goierri FT20EUSKALDUNA
TEXAS00descansa
Jardunaldia 13
ASOLEUS00descansa
GAZTE AZKUENE24ONTZERRI
DANENA12Goierri FT
EUSKALDUNA30TEXAS
Jardunaldia 14
ONTZERRI42ASOLEUS
Goierri FT14GAZTE AZKUENE
TEXAS24DANENA
descansa00EUSKALDUNA

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
IDIAZABAL70DANENA
ONTZERRI41EUSKALDUNA
INTXURRE00descansa
Goierri FT12BEASAIN
Jardunaldia 02
DANENA00Goierri FT
EUSKALDUNA23IDIAZABAL
ONTZERRI00descansa
BEASAIN90INTXURRE
Jardunaldia 03
DANENA11EUSKALDUNA
IDIAZABAL00descansa
ONTZERRI01BEASAIN
Goierri FT33INTXURRE
Jardunaldia 04
EUSKALDUNA21Goierri FT
descansa00DANENA
BEASAIN10IDIAZABAL
INTXURRE12ONTZERRI
Jardunaldia 05
EUSKALDUNA00descansa
DANENA05BEASAIN
IDIAZABAL31INTXURRE
Goierri FT11ONTZERRI
Jardunaldia 06
Goierri FT00descansa
BEASAIN91EUSKALDUNA
INTXURRE43DANENA
ONTZERRI13IDIAZABAL
Jardunaldia 07
IDIAZABAL30Goierri FT
DANENA32ONTZERRI
EUSKALDUNA15INTXURRE
00
Jardunaldia 08
DANENA02IDIAZABAL
EUSKALDUNA03ONTZERRI
descansa00INTXURRE
BEASAIN50Goierri FT
Jardunaldia 09
Goierri FT13DANENA
IDIAZABAL50EUSKALDUNA
descansa00ONTZERRI
INTXURRE33BEASAIN
Jardunaldia 10
EUSKALDUNA30DANENA
descansa00IDIAZABAL
BEASAIN31ONTZERRI
INTXURRE31Goierri FT
Jardunaldia 11
Goierri FT33EUSKALDUNA
DANENA00descansa
IDIAZABAL10BEASAIN
ONTZERRI11INTXURRE
Jardunaldia 12
descansa00EUSKALDUNA
BEASAIN80DANENA
INTXURRE01IDIAZABAL
ONTZERRI21Goierri FT
Jardunaldia 13
descansa00Goierri FT
EUSKALDUNA13BEASAIN
DANENA04INTXURRE
IDIAZABAL41ONTZERRI
Jardunaldia 14
Goierri FT03IDIAZABAL
INTXURRE40EUSKALDUNA
ONTZERRI41DANENA
00
BAZKIDEAK
KENDU
IMAZ HOTELA
MIKEL OPTICA
TANTON TABERNA
ROTULA STUDIO
IZASKUN ILEAPANDEGIA
ZEGAMAKO UDALA
IRURA URDAITEGIA
IMAZ HOTELA
GOIERRI FUTBOL TALDEA

Legezko mezua | Mapa web

Kontaktu

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin