ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Imagen jugador
JOSEBA
-

Atezaina

1

Imagen jugador
MATTIN
-

Erdilaria

10

Imagen jugador
ALVARO RAMOS
-

Aurrelaria

11

Imagen jugador
Ruben
-

Erdilaria

13

Imagen jugador
BEÑAT ENRIQUE
-

Atselaria

14

Imagen jugador
JULEN SAGARNA
-

Aurrelaria

15

Imagen jugador
XABIER KOLLADO
-

Atselaria

17

Imagen jugador
AYOUB SOBAI
-

Aurrelaria

18

Imagen jugador
BEÑAT INTXAUSTI
-

Aurrelaria

19

Imagen jugador
RUBEN LLORENTE
-

Atselaria

2

Imagen jugador
ANDONI GARMENDIA
-

Atselaria

20

Imagen jugador
Beni Laver
-

Aurrelaria

21

Imagen jugador
Ugaitz GOROSTIDI
-

Atezaina

25

Imagen jugador
Paulo Veira
-

Atezaina

26

Imagen jugador
JON ANDUAGA
-

Atselaria

3

Imagen jugador
ANDONI TELLERIA
-

Atselaria

4

Imagen jugador
BEÑAT MATXAIN
-

Erdilaria

5

Imagen jugador
Ugaitz Izagirre
-

Aurrelaria

6

Imagen jugador
ANDONI SAEZ
-

Erdilaria

7

Imagen jugador
AiTOR BARBARIN
-

Erdilaria

8

Imagen jugador
BEÑAT JAUREGI
-

Aurrelaria

9

Teknikariak

Imagen tecnico
Luis

Entrenatzailea

Liga Infantil de Gipuzkoa grupo 6

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1URKI1050050049430
2MUTRIKU10401302372021
3EIBARTARRAK10302203182015
4ARETXABALETA10212113202911
5Goierri FT1001421226398
6IKASBERRI100051046443

COPA GIPUZKOA ( GRUPO 4 )

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1INTXURRE10500500711330
2TOLOSA10411301481022
3IDIAZABAL10301312382119
4Goierri FT1020310417479
5OSTADAR1010410411496
6DANENA100051049543

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
TOLOSA40DANENA
Goierri FT52OSTADAR
INTXURRE54IDIAZABAL
Jardunaldia 02
DANENA16INTXURRE
OSTADAR07TOLOSA
IDIAZABAL40Goierri FT
Jardunaldia 03
DANENA02OSTADAR
TOLOSA00IDIAZABAL
INTXURRE120Goierri FT
Jardunaldia 04
INTXURRE90OSTADAR
IDIAZABAL71DANENA
Goierri FT17TOLOSA
Jardunaldia 05
OSTADAR05IDIAZABAL
DANENA23Goierri FT
TOLOSA13INTXURRE
Jardunaldia 06
DANENA13TOLOSA
OSTADAR21Goierri FT
IDIAZABAL25INTXURRE
Jardunaldia 07
INTXURRE140DANENA
TOLOSA81OSTADAR
Goierri FT26IDIAZABAL
Jardunaldia 08
OSTADAR12DANENA
IDIAZABAL21TOLOSA
Goierri FT12INTXURRE
Jardunaldia 09
OSTADAR19INTXURRE
DANENA15IDIAZABAL
TOLOSA81Goierri FT
Jardunaldia 10
TOLOSA91DANENA
Goierri FT32OSTADAR
INTXURRE63IDIAZABAL

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
IKASBERRI03EIBARTARRAK
URKI21MUTRIKU
Goierri FT33ARETXABALETA
Jardunaldia 02
EIBARTARRAK34Goierri FT
MUTRIKU60IKASBERRI
ARETXABALETA03URKI
Jardunaldia 03
EIBARTARRAK21MUTRIKU
IKASBERRI14ARETXABALETA
Goierri FT09URKI
Jardunaldia 04
Goierri FT45MUTRIKU
ARETXABALETA20EIBARTARRAK
URKI30IKASBERRI
Jardunaldia 05
MUTRIKU62ARETXABALETA
EIBARTARRAK02URKI
IKASBERRI18Goierri FT
Jardunaldia 06
EIBARTARRAK30IKASBERRI
MUTRIKU24URKI
ARETXABALETA33Goierri FT
Jardunaldia 07
Goierri FT13EIBARTARRAK
IKASBERRI14MUTRIKU
URKI40ARETXABALETA
Jardunaldia 08
MUTRIKU30EIBARTARRAK
ARETXABALETA20IKASBERRI
URKI60Goierri FT
Jardunaldia 09
MUTRIKU32Goierri FT
EIBARTARRAK31ARETXABALETA
IKASBERRI010URKI
Jardunaldia 10
ARETXABALETA36MUTRIKU
URKI61EIBARTARRAK
Goierri FT13IKASBERRI
Banner menu GOIERRI FUTBOL TALDEA
KENDU
IMAZ HOTELA
AIZKORRI-ARATZ PARKE NATURALA
MUJIKA BARNE DISEINUA
ITSASGAMA
IZASKUN ILEAPANDEGIA
MIKEL OPTICA
IRURA URDAITEGIA
KENDU
GOIERRI FUTBOL TALDEA

Legezko mezua | Mapa web

Kontaktu